رفتن به نوشته‌ها

چند خبر مرتبط با پروژه پارسیکس گنو/لینوکس

سلام بر همه

من اول متن کامل خبری رو که تو تکنوتاکس خوندم اینجا میزارم

کتاب آموزشی پارسیکس گنو/لینوکس، نسخه 2.0.0 منتشر شد. تصاویر و آموزش‌های این نسخه برای پارسیکس گنو/لینوکس ۲ ( موسوم به باس) به روزرسانی شده‌اند.سعی زیادی شد که این نسخه از کتاب به دیسک تست۲ باس برسد که اینگونه نشد. لازم است تا از زحمات عضو جدید گروه پارسیکس گنو/لینوکس «آقای بهروز کشاف» تشکر ویژه‌ای به عمل آید. زحمت طراحی طرح زیبای روی جلد این نسخه از کتاب پارسیکس گنو/لینوکس و همچنین کتاب پارسیکس نسخه 1.5.0 به عهده ایشان بود(پس از نظرخواهی از کاربران ،طرح پیشنهادی ایشان پذیرفته شد).برای دریافت این نسخه از کتاب اینجاکلیک کنید(با حجم ۶/۱مگابایت).
باتوجه به اینکه ایشان داوطلبانه طرح‌های زیادی را برای پارسیکس گنو/لینوکس انجام داده بودند و با عطف به علاقه ایشان به پارسیکس گنو/لینوکس،از ایشان برای همکاری در گروه گرافیک پارسیکس گنو/لینوکس دعوت به عمل آمد.ایشان هم این پست را پذیرفتند. امید می‌رود با پیوستن این عضو جدید و علاقه‌مند به گروه گرافیک پارسیکس گنو/لینوکس، انتظارات بیشتری از کاربران در مورد گرافیک پارسیکس برآورده شود.همچنین می توانید ایده های جدید،انتقاد و پیشنهادات خود را در مورد گرافیک پارسیکس(نظیر تم،پس زمینه،آیکون‌ها و نظایر آن) از طریق parsix-graphics AT parsix DOT org با ما در میان بگذارید

در نظرسنجی که از کاربران و علاقه‌مندان پارسیکس به عمل آمد؛عبارت «پارسیکس گنو/لینوکس؛پیشکشی از ایران باستان» به عنوان شعار رسمی بخش فارسی پارسیکس انتخاب شد.از تمامی کاربران و هوادارن انتظار می‌رود تا از این عبارت بر روی طرح‌های خود (اعم از دیسک‌های پارسیکس ، هدایای تبلیغاتی و …) استفاده نمایند.
تمام کاربران و دوستداران پارسیکس می‌توانند انتقادات ، پیشنهادات ،پرسش‌ها و مشکلات خود با پارسیکس را در بخش پارسی پایگاه رسمی پارسیکس گنو/لینوکس مطرح نمایند.

از اساتید و دوستان با تجربه‌تر در این زمینه نیز دعوت می‌شود تا با مراجعه به پایگاه پارسیکس گنو/لینوکس و عضویت در آن خود را برای پربارتر شدن انجمن‌های پارسیکس و کمک به یک توزیع محبوب و پرکاربر ایرانی آماده نمایند.

تو این خبر ۲ مطلب مهم وجود داره

۱ – انتشار کتاب پارسیکس

۲ – موفقیت دوست عزیز و خوبم که خیلی چیزها از ایشون یاد گرفتم دوست عزیزم جناب اقای کشاف

این موفقیت رو به ایشون تبریک میگم و برای این بزرگوار و تمامی گنو/لینوکسی ها موفقیت روزافزون رو آرزومندم .

منبع خبر : تکنوتاکسوب سایت کاربران گنو/لینوکس گیلان

منتشر شده در Parsix GNU/Linux